• -41%
Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: FB 6PK1555 :: Producent: INA
  • Pasek klinowy wielorowkowy :: Referencja: FB 6PK1555 :: Producent: INA

Pasek klinowy wielorowkowy

66,13 zł
39,02 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: pasek napędowy
Grupa produktów: pasek klinowy wielorowkowy
Docelowa lokalizacja elementu: napęd pasowy
Dodatkowe informacje: pasek klinowy wielorowkowy

Szczegóły produktu

INA
FB 6PK1555
Brak danych

Lista parametrów:

Długość [mm]1555
Ilożć żeber6

Lista zamienników:

BMW1 703 561
BMW1 738 990
BMW11 28 1 427 250
BMW11 28 1 437 368
BMW11 28 1 437 929
BMW11 28 1 703 561
BMW11 28 1 726 689
BMW11 28 7 512 970
BMW11 28 7 516 181
BMW11 28 7 529 738
BMW11 28 7 544 786
BMW7 516 181
CHEVROLET55580052
FORD1011691
FORD1686231
FORD1700744
FORD1760373
FORD7008652
FORD88 WX 6C301 C1B
FORD948F C301 DA
FORDBM5Q-6C301-AA
FORDBM5Q-6C301-AB
FORDBM5Q-6C301-DA
GENERAL MOTORS55563925
OPEL13 40 275
PORSCHE999 192 365 50
VAUXHALL13 40 275
VOLVO3434934
VOLVO3454405
VOLVO3473198
VOLVO454405
VOLVO454465
VOLVO9180701
VW03L 903 137 H
VW03L 903 137 L
VW044 903 137 G
CONTITECH6PK1555
DAYCO6PK1555
GATES6PK1555
HUTCHINSON1555 K 6
RUVILLE6PK1555
SKFVKMA 31148
SKFVKMA 38202
SKFVKMA 38241
SKFVKMA 38242
SKFVKMA 38260
SKFVKMA 38261
SKFVKMA 38264
SKFVKMA 38265
SKFVKMA 38266
SKFVKMV 6PK1555
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 3 (E36) 320 i 1990-09 1998-02 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E34) 525 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 320 i 1992-03 1999-04 coupe 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E36) 325 i 1990-09 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993-12 1999-04 kabriolet 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S2),M52 B20 (206S3)
BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993-03 1995-03 kabriolet 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S2)
BMW 3 Touring (E36) 320 i 1995-01 1999-10 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 3 (E36) 328 i 1995-01 1998-02 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 328 i 1995-03 1999-04 kabriolet 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 kabriolet (E36) 323 i 1995-06 1999-04 kabriolet 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 coupe (E36) 323 i 1995-03 1999-04 coupe 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i 1995-09 1999-10 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i,Li 2001-11 2005-02 sedan 272 3600 Benzyna N62 B36 A
BMW 3 coupe (E36) 325 i 1992-03 1999-04 coupe 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 (E34) 520 i 24V 1989-09 1995-09 sedan 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991-10 1995-09 sedan 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991-11 1997-01 kombi 150 1991 Benzyna M50 B20 (206S1),M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991-11 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 Touring (E36) 328 i 1995-01 1999-10 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 3 (E36) 323 i 2.5 1995-03 1998-02 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 1997-08 2000-08 hatchback 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992-02 1997-01 kombi 192 2494 Benzyna M50 B25 (256S1),M50 B25 (256S2)
BMW 3 coupe (E36) 328 i 1995-01 1999-04 coupe 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 (E39) 520 i 1996-01 2000-09 sedan 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997-01 2000-09 kombi 150 1991 Benzyna M52 B20 (206S3)
BMW 5 (E39) 523 i 1995-11 2000-09 sedan 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW 5 (E39) 528 i 1995-11 2000-09 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 728 i,iL 1995-08 2001-11 sedan 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997-01 2000-09 kombi 170 2494 Benzyna M52 B25 (256S3)
BMW Z3 coupe (E36) 2.8 1997-07 2000-06 coupe 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i 1997-01 2000-09 kombi 193 2793 Benzyna M52 B28 (286S1),M52 B28 (286S2)
BMW Z3 (E36) 2.8 1997-04 2000-06 kabriolet 192 2793 Benzyna M52 B28 (286S1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i,Li 2001-11 2008-07 sedan 333 4398 Benzyna N62 B44 A