• -57%
Uszczelka, pokrywa głowicy cylindrów :: Referencja: 27492 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Uszczelka, pokrywa głowicy cylindrów :: Referencja: 27492 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Uszczelka, pokrywa głowicy cylindrów

172,20 zł
74,05 zł 
Oszczędzasz 57% !
Rodzaj elementu: uszczelnienie
Grupa produktów: uszczelka, pokrywa głowicy cylindrów
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: pokrywa głowicy cylindrów
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: uszczelnienie
Grupa produktów: uszczelka, pokrywa głowicy cylindrów
Docelowa lokalizacja elementu: głowica silnika
Dodatkowe informacje: pokrywa głowicy cylindrów

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
27492
Brak danych

Lista parametrów:

MateriałACM (poliakryl-kauczuk)
Ciężar [kg]0,192
Wymagana ilosć1

Lista zamienników:

BMW11 12 2 247 447
BMW11 12 7 793 249
BMW11 12 7 796 378
GENERAL MOTORS93171340
LAND ROVER8510335
LAND ROVERLVP000040
OPEL05607 473
OPEL5607 473
VAUXHALL93171340
AJUSA11080300
BGARC8396
CORTECO440091P
CORTECO440434P
CORTECO440435P
DPH115424
ELRING060.062
ELRING157.680
ELWIS ROYAL1515456
FAI AutoPartsRC1105S
GLASER53724
GLASERX83350-01
GOETZE50-029149-00
PAYENJM5106
SWAG20 92 7492
TOPRAN501 254
TRISCAN515-1762
VAICOV20-1390
VAN HECKPX0193
VICTOR REINZ71-37402-00
WILMINK GROUPWG1008512
WILMINK GROUPWG1086769
WILMINK GROUPWG1103862
WILMINK GROUPWG1160453
WILMINK GROUPWG1177199
WILMINK GROUPWG1189598
WILMINK GROUPWG1190937
WILMINK GROUPWG1231423
WILMINK GROUPWG1231743
WILMINK GROUPWG1231744
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d 2010-09 2014-06 samochód terenowy zamknięty 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 7 (E38) 730 d 1998-08 2000-04 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 1998-08 2000-09 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998-08 2000-09 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2001-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 184 2925 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 d 1999-10 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999-10 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 525 d 2000-02 2003-06 sedan 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000-02 2004-05 kombi 163 2497 Olej napędowy M57 D25 (256D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 kombi 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 3 (E46) 330 xd 2000-06 2005-02 sedan 184 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 7 (E38) 730 d 2000-04 2001-11 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 (E39) 530 d 2000-09 2003-06 sedan 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d 2000-09 2004-05 kombi 193 2926 Olej napędowy M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2004-06 2010-12 kombi 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 535 d 2004-09 2010-03 sedan 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 Touring (E61) 535 d 2004-09 2010-12 kombi 272 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D4)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006-09 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 Touring (E91) 335 d 2006-09 2012-06 kombi 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 (E90) 335 d 2006-09 2011-12 sedan 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2004-12 2010-12 kombi 163 2497 Olej napędowy M57N 256 D4
BMW 3 kabriolet (E93) 330 d 2009-01 2013-12 kabriolet 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 (E90) 330 d 2009-01 2011-12 sedan 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d 2009-01 2012-06 kombi 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 d 2009-01 2013-12 coupe 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 coupe (E92) 330 xd 2009-01 2013-12 coupe 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 (E90) 330 d xDrive 2009-01 2011-12 sedan 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d xDrive 2009-01 2012-06 kombi 245 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 (E90) 325 d 2010-01 2011-12 sedan 204 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 d 2010-02 2012-06 kombi 204 2993 Olej napędowy N57 D30 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2002-10 2008-07 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003-03 2006-07 coupe 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 5 (E60) 530 d 2003-07 2010-03 sedan 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 d 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 sedan 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2003-03 2005-02 kombi 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X5 (E53) 3.0 d 2003-12 2006-12 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2005-08 samochód terenowy zamknięty 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005-08 2007-12 kabriolet 204 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D2)
BMW 3 (E90) 330 d 2005-09 2011-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 d 2005-09 2012-06 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld 2005-07 2009-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 d 2004-01 2008-08 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2005-07 2010-03 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2005-07 2010-12 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 330 xd 2005-09 2011-12 sedan 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 xd 2005-09 2012-06 kombi 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 335 d 2006-09 2013-12 coupe 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 3 coupe (E92) 330 d 2006-09 2013-12 coupe 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 330 xd 2006-09 2013-12 coupe 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 325 d 2006-09 2012-06 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 (E90) 325 d 2006-09 2011-12 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 kabriolet (E93) 330 d 2007-03 2013-12 kabriolet 231 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 coupe (E92) 325 d 2007-03 2013-12 coupe 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 535 d 2007-01 2010-03 sedan 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 5 (E60) 525 d 2007-01 2010-03 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 d 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 530 xd 2007-01 2010-03 sedan 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 d 2007-01 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d 2007-01 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd 2007-01 2010-12 kombi 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 535 d 2007-01 2010-12 kombi 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E70) 3.0 d 2007-02 2008-09 samochód terenowy zamknięty 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 (E60) 525 xd 2007-01 2010-03 sedan 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 xd 2007-01 2010-12 kombi 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 3 kabriolet (E93) 325 d 2007-03 2013-12 kabriolet 197 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW 6 (E63) 635 d 2007-07 2010-07 coupe 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW 6 kabriolet (E64) 635 d 2007-07 2010-07 kabriolet 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X5 (E70) 3.0 sd 2007-09 2009-02 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X6 (E71, E72) 30 d 2008-05 2008-08 samochód terenowy zamknięty 235 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)
BMW X6 (E71, E72) 35 d 2008-05 2008-08 samochód terenowy zamknięty 286 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D5)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008-09 2011-04 samochód terenowy zamknięty 218 2993 Olej napędowy M57 D30 (306D3)