• -41%
Popychacz zaworu :: Referencja: 12781 :: Producent: FEBI BILSTEIN
  • Popychacz zaworu :: Referencja: 12781 :: Producent: FEBI BILSTEIN

Popychacz zaworu

100,76 zł
59,45 zł 
Oszczędzasz 41% !
Rodzaj elementu: popychacz zaworu
Grupa produktów: popychacz zaworu
Docelowa lokalizacja elementu: sterowanie silnika
Dodatkowe informacje:
Ilość
Dostępny info

Opis

Rodzaj elementu: popychacz zaworu
Grupa produktów: popychacz zaworu
Docelowa lokalizacja elementu: sterowanie silnika
Dodatkowe informacje:

Szczegóły produktu

FEBI BILSTEIN
12781
Brak danych

Lista parametrów:

Grubosć [mm]24
Średnica zewnętrzna [mm]33
Tryb pracyHydrauliczny
Ciężar [kg]0,085
Uwzględnić informację serwisową
Wymagana ilosć32

Lista zamienników:

BMW11 32 1 440 256
LAND ROVERLGR000010
AEFOL131
AJUSA85004500
AUTEX955006
BGAHL6330
CAMPROCP40642
FAI AutoPartsBFS105
FAI AutoPartsBFS109
INA420 0093 10
IPD45-4001
RUVILLE265001
STELLOX20-00515-SX
SWAG20 18 0008
TRISCAN80-11000
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.12.106
WILMINK GROUPWG1051751
WILMINK GROUPWG1170663
WILMINK GROUPWG1172066
WILMINK GROUPWG1312263
WILMINK GROUPWG1312264
Marka Model Typ Od Do Nadwozie Moc [HP] Pojemność Rodzaj paliwa Kod silnika
BMW 7 (E38) 740 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW 7 (E38) 735 i,iL 1996-01 2001-11 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1)
BMW X5 (E53) 4.4 i 2000-05 2003-12 samochód terenowy zamknięty 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2)
BMW 5 (E39) 535 i 1999-04 2003-06 sedan 245 3498 Benzyna M62 B35 (358S2)
BMW X5 (E53) 4.6 is 2002-02 2003-12 samochód terenowy zamknięty 347 4619 Benzyna M62 B46 (468S1)
BMW 8 (E31) 840 Ci 1996-01 1999-12 coupe 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S1)
BMW 5 (E39) 535 i 1996-04 1999-03 sedan 235 3498 Benzyna M62 B35 (358S1),M62 B35 (358S2)
BMW 5 Touring (E39) 540 i 1997-01 2004-05 kombi 286 4398 Benzyna M62 B44 (448S2),M62 B44 (448S1)
BMW Z8 (E52) 4.9 2000-06 2003-06 kabriolet 400 4941 Benzyna S62 B50 (508S1)